DO GÓRY
21 Cze

Wychodzimy myśleniem poza pudełko!

wychodzimy myśleniem poza pudełko

Jeżeli regularnie odwiedzacie naszą stronę, to pewnie zastanawialiście się, dlaczego jakiś czas temu ten przystojniak Michał pytał was "Czy lubicie pomagać?”. Już wyjaśniamy! Michał jest jednym z grafików w naszym teamie. Pewnego dnia podczas rozmowy na temat nowych wzorów pudełek Michał wtrącił się do dyskusji i jak to typowy przedstawiciel płci męskiej, nie rozumiał, dlaczego tyle czasu poświęcamy pudełkom. Zaczął nas przekonywać, że warto wyjść myśleniem poza pudełka, że inne firmy idą w ekologiczne opakowania i można by było zamiast na pudełka, przeznaczyć te pieniądze na pomoc jakiejś organizacji, np. Domom Samotnej Matki i Dziecka, bo on właśnie tam chodzi jako wolontariusz i pomaga w drobnych pracach remontowych. Opowiedział nam o warunkach, w jakich żyją tam samotne kobiety ze swoimi dziećmi, o ich potrzebach dla nas prozaicznych, a dla nich tak istotnych, jak czyste, ciepłe, komfortowe miejsce do życia.

wychodzimy myśleniem poza pudełko

Kolor pudełka nie ma znaczenia

Na początku sceptycznie podeszliśmy do tematu. Jednak później przeanalizowaliśmy wyniki naszych badań, które wykazały, że większość naszych klientek nie kupuje u nas butów, tylko dlatego, że mamy ładne pudełka. Wiele z Was podczas rozmów podkreślało, że i tak po pewnym czasie je wyrzuca, więc czy nie lepiej przeznaczyć pieniądze na inny cel? Dla nas Renee jest synonimem wrażliwych i jednocześnie silnych kobiet, które determinuje walka o lepszą przyszłość. Postanowiliśmy więc pokazać to przez nasze działania i przemienić ten niewielki przedmiot, jakim jest pudełko, w realne działanie, faktyczne wsparcie dla innych kobiet.

Dzięki Wam zrobimy coś dobrego!

Z tymi wnioskami poszliśmy całym zespołem do prezesa i przedstawiliśmy mu pomysł wycofania pudełek na rzecz niesienia pomocy w Domach Samotnej Matki i Dziecka w całym kraju. Nie tylko uzyskaliśmy zgodę, ale także pełne wsparcie dla naszej inicjatywy! Potem na naszej stronie pojawił się Michał z ankietą, w której pytał, czy lubicie pomagać. Wy zagłosowałyście, w 95% opowiadając się za chęcią pomagania. Co więcej, nasze ReneeGirls, które były z nami na Mykonos powiedziały, że dołączą do naszej akcji i popierają inicjatywę. Wasza gotowość do niesienia pomocy dodała nam skrzydeł w naszych staraniach!

wychodzimy myśleniem poza pudełko

To dopiero początek! Śledźcie postępy akcji na Renee TV!

Tak właśnie wyglądała droga do tego, nad czym obecnie pracujemy. Skoro już poznałyście genezę, to oficjalnie informujemy. Wychodzimy myśleniem poza pudełko i wycofujemy pudełka Renee, a zaoszczędzone środki przekażemy na pomoc Domom Samotnej Matki i Dziecka. Bez obaw, produkt w pudełku się nie zmieni. Tak jak wcześniej, w przesyłce otrzymacie wysokiej jakości produkty z naszego sklepu Renee, jednak zapakowane w oryginalne pudełko producenta.

Pierwszym wyremontowany przez nas domem będzie placówka w Warszawie. Machina remontowa ruszyła, pierwsze kroki już za nami. Niedługo poznacie szczegóły naszego pierwszego projektu! Będziemy Was na bieżąco informować o naszych działaniach. Wierzcie nam, będzie się działo! To dopiero początek! Postępy akcji będziecie mogły cyklicznie śledzić na Renee TV na YouTube, do czego gorąco zachęcamy! Dzięki Waszej chęci niesienia pomocy wychodzimy myśleniem poza pudełko. Dziękujemy!

renee
6 komentarzy
 • Magda

  Fajny pomysł. Jestem waszą stałą klientka, lubie wasze pudełka i żalem je pozegnam, ale akcja fajna i popieram!

  21 czerwca 2018 at 17:13 Odpowiedz
 • maili

  Mniej papieru, czyli więcej plastikowych odpadów? Też spoko :/

  22 czerwca 2018 at 13:41 Odpowiedz
 • Monika

  Jeśli to oznacza proste kartonowe pudełka makulaturowe to super pomysł. Nie spodziewalabym się, że to generuje takie koszty że można coś zrobić za te pieniądze a dla mnie kolor pudełka nie ma znaczenia. Natomiast jeśli oznacza toże buty w ogóle nie będą w pudełkach tylko wysyłane luzem to podziękuję jako klient i poszukam ich w innym sklepie.

  22 czerwca 2018 at 13:48 Odpowiedz
 • izabela

  Otóż:
  akcję całkowicie popieram super pomysł i jestem za i pewnie dlatego będę u was częściej kupować!
  z drugiej strony uwielbiam te pudelka….

  22 czerwca 2018 at 14:45 Odpowiedz

Zostaw swój komentarz