DO GÓRY
1 Paź

Sukienka i ciężkie buty – trend street style’u 2018!

Sukienka i ciężkie buty

 

Moda to sztuka łączenia totalnych przeciwieństw. Mowa tutaj o przełamywaniu barier i połączeniu z pozoru niepasujących do siebie materiałów i kolorów, by stworzyć niesamowite stylizacje.  Jednym z nich jest rozwiązanie: sukienka i ciężkie buty. Połączenie stylu romantyczki z rockowym szykiem… jesteśmy na tak!
 

 

 

 

Ciężkie buty do sukienki – jak to połączyć?

 

Wbrew pozorom połączenie sukienki z ciężkimi butami to doskonały pomysł! Idealny match to botki zamszowe, lakierowane, motocyklowe, te na słupku czy platformie czy trapery. Efekt WOW!  gwarantowany! Botki będą ciekawym elementem luźnej stylizacji.

 

 

 

Styl boho na jesień? TAK!

 

Ciężkie buty w zestawieniu z luźniejszą, zwiewną sukienką czy tuniką, wbrew pozorom, nie będą wyglądały na źle. Jeansowa kurtka, ramoneska, torebka, nerka, gruby sweter czy płaszcz zrównoważą ciężkość butów.  Wyjątkowe połączenie delikatności z silnym charakterem. Kobieta zmienną jest, więc dlaczego nie połączyć tych dwóch cech w jednym looku? 🙂 Załóż zwiewną sukienkę i ciężkie buty jak wielbicielki mody z całego świata.

 

 

Match kolorystyczny również ma znaczenie. Jasne kolory zestawione z ciemnymi, tworzą modny kontrast. Dzięki sukienkom i ciężkim butom można stworzyć looki vintage, etno i boho! Wszystko zależy od dodatków. Pamiętaj: nie ma złych połączeń! Im lżejsza “góra” i cięższe buty… tym bardziej HOT!
 
Karolina Paryzińska
1 Comment
  • Iza

    Chyba jestem skłonna zmienić zdanie… już w ulubionych mam z 10 par zwykłych botków z gumką, a tu tyle inspiracji.. Już sama nie wiem co mam robić 😀 Hm a co z boyfriendami? Czy takie buty też się dobrze sprawdzą? Nie często chodzę w sukienkach

    2 października 2018 at 13:41 Odpowiedz

Zostaw swój komentarz