DO GÓRY
18 Paź

Plisowana spódnica – hit na jesień 2018

Plisowana spódnica to dość wymagający, całoroczny trend! Można ją nosić w latem, wiosną, jesienią i zimą. Wszystko zależy od tego, z czym umiejętnie ją połączymy.

 

 

Plisowana spódnica ze względu na swoją długość ma w sobie coś z trendu retro. W modzie ulicznej robi furrorę. Można nosić ją elegancko, kobieco, ze sportowym sznytem. Do długości midi (bo taka jest najpopularniejsza) trzeba się przekonać, bo może kojarzyć się ze stylem vintage a nie wszystkim on odpowiada. W poszukiwaniu inspiracji pokażemy Wam kilka super propozycji. Może Ty też przekonasz się do tej długości? My już dawno przybiłyśmy piątkę plisowanym spódnicom i znalazłyśmy dla nich miejsce w garderobie. Plisowana spódnica jest ponadczasowa – klasyka nigdy nie wychodzi z mody.

 

 

 

Nosić ją można na sportowo – w zestawieniu z bluzą, ramoneską, butami  sportowymi, trampkami, luźnym swetrem czy golfem. Casual w miejskim wydaniu!

 

 

Eleganckie, wieczorne wyjście? Spódnica, obcisły top, marynarka, szpilki i look niczym z Seksu Wielkim Mieście gwarantowany. Pracujesz w biurze i masz dość spodni w kant? Plisowana spódnica w połączeniu z koszulą, paskiem i balerinkami to dziewczęcy look, który również nie wychodzi poza ramy biurowego obowiązującego dress-codu.

 

Wybierzcie najlepszą opcję dla siebie!

 

JESZCZE WIĘCEJ MODNYCH SPÓDNIC – ZOBACZ SAMA!

Karolina Paryzińska